הדברת נמלים

 כל מי שניסה להתמודד עם הדברת נמלים בעברו יכול להעיד שזו אינה משימה פשוטה.

הנמלים נעלמות לתקופה ואז חוזרות בחזרה לשבילים המוכרים שלהן, בתהלוכות מרשימות, ישירות מהקן ועד הארון במטבח או המזווה. כל ניסיון להדביר אותן מלווה בפיזור רעל באזורי המגורים, עובדה בעייתית לכשעצמה משום שחומרי הדברה נוטים לפגוע גם בדיירי הבית וחיות המחמד וגם פוגעות בסביבה למשך שנים ארוכות… מה שאינו רצוי כלל וכלל. בדיוק מסיבה זו, חשוב שהדברת נמלים תיעשה בצורה נכונה ומותאמת לסיטואציה הספציפית, כך שבלי פיזור רעלים מתמשך ניתן יהיה להיפטר מן המפגע ולחזור לחיים רגילים ונטולי נמלים!

מהי הדברת נמלים נכונה?

ובכן, יש הרבה מאוד שיטות להדברת נמלים. לאחרונה פותחו אמצעי הדברה ושיטות שונות אשר עושות שימוש בחומרים שאינם רעילים, ותוך כך ידידותיים יותר הן למשתמש והן לסביבה, או שיטות הדברת נמלים ביולוגיות (ישנם חרקים ויצורים אחרים הניזונים מנמלים), אך שיטת הדברת נמלים זאת מתאימה בעיקר לשטחים חקלאיים ופחות הדברת נמלים בגינות או בתים פרטיים.

הדברת נמלים בשיטה נכונה מתחילה בבחינה של האזור ובחירה של דרך הדברה אידיאלית המתבצעת במינימום זמן ומספקת אפקט מקסימלי, תוך מזעור ההשלכות השליליות על הסביבה, האנשים וחיות המחמד המתגוררים בסביבה.

הדברת נמלים באזורי מגורים

בעוד שמחוץ לשטח המגורים עצמו, הדברת נמלים נעשית על ידי הרשויות (ביחד עם הדברת מזיקים נוספים), הרי שבתוך אזורי המגורים ההדברה היא באחריות בעלי הנכס. כאן חשוב לזכור כי אף שניתן להדביר נמלים באופן עצמאי כל כמה ימים במקרה הרע, או כל כמה שבועות במקרה הטוב, הרי שהאפקט של הדברת נמלים הנעשית על ידי חברה מקצועית יהיה עמיד הרבה יותר, משום שהדברה מקצועית נעשית באופן שלוקח בחשבון פרמטרים רבים, בשאיפה לספק פתרון ארוך טווח.

הדברת נמלים מקצועית – מבצע מיוחד לפונים דרך האינטרנט

אסי קליין, מדביר מוסמך, ותיק ומקצועי ידביר נמלים בביתכם בהתראה קצרה ובעלות משתלמת מאין כמוה, מחיר מיוחד השמור רק לפונים דרך האינטרנט. מהרו להדביר את הנמלים ושאר המזיקים בביתכם – צרו קשר עוד היום עם "אסי קליין הדברות" בטלפון 052-8732060.