הדברת נמלים בבית

הדברת נמלים בבית – כך עושים זאת נכון

 נמלים מסוגים רבים קיימים בארצנו וגדולים כקטנים מצליחים לעיתים קרובות לחדור את מעטפת ההגנה ששמה הבית. אם חשבתם שנמלים אוהבות בעיקר דברים מתוקים, טעיתם! רוב סוגי הנמלים נחשבות לאוכלי כל ולכן יהיה גם קשה לטפל בהן בשיטות סבתא הדוגלות בפיזור קמחים שונים על השבילים לטשטוש פרומונים שהן מפיצות לכן חשוב מאוד לבצע הדברת נמלים ברגע שנתקלת בנמלים בבית.

לא רק זאת, גם בניסיוננו להשתמש בתרסיסים שונים הנקנים בסופרמרקטים להדברת נמלים בבית, אם איננו מצליחים לחסל את כל הקן, אנו עלולים להסתכן ביצירת זן עמיד לחומר הדברה אשר בו עשינו שימוש, כך שלמעשה גם לא הצלחנו להכחיד את הבעיה וגם הגברנו אותה באלפי מונים. וזו גם המציאות בה אנו חיים. מזיקים רבים פיתחו עמידות ושיטות התחמקות שונות מחומרי הדברה רגילים ואנו בני האדם במרדף מתמיד אחר החומר הבא להדברת נמלים בבית.

הדברת נמלים בבית – השיטה החכמה

הידעתם כי הנמלים יודעות לזהות רעלים ולהפיץ פרומון אזעקה אשר מרתיע את שאר הנמלים, מבריח אותן מן האזור ובמקביל שולח מסר לקן לשלוח חיילים לעזרה ולתקיפה? עקב מודעות הולכת וגוברת לשיטות התחמקות אלו, לצד מודעות לאיכות הסביבה, פותחה שיטה להדברת נמלים בבית אשר אינה מזיקה לסביבה, רעילותה נמוכה ביותר ומאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות. השיטה הבטיחותית והיעילה ביותר להדברת נמלים בבית כיום היא שיטת הג'ל. זוהי שיטה חסרת ריח, אשר אינה מצריכה פינוי של דיירי הבית וגם לא של ארונות המטבח, אין היא מזיקה לחיות מחמד וחשוב מכל, היא מצליחה להערים על הנמלים ואף מצליחה להכחיד את הקן, גם כאשר מיקום הקן אינו ברור לעין. הרעל מעורבב באחוז בודד בתוך מזון לנמלים ומפוזר בנקודות זעירות באזורים אסטרטגיים. הנמלים לוקחות אותו לקן ללא חשש, מעבירות את האוכל למלכה ורק לאחר מספר ימים הרעל ישפיע. כך שהקן יוכחד לגמרי ואתם תוכלו לשכוח מן הבעיה.

אם הותקפתם בכמויות נמלים ואינכם מצליחים להיפטר מהן, המדביר המקצועי שלכם יוכל להגיע כבר היום ולפטור אתכם מן הבעיה – הזמינו עוד היום את אסי קליין – מדביר מוסמך ומומחה להדברה ירוקה בטלפון 052-8732060 ובררו על מבצע לפונים דרך האינטרנט!