מדביר נמלים

מדביר נמלים כמה זה חשוב?

הדברת נמלים היא משימה שנראית תמימה, שכן מדובר ביצורים קטנים וחלשים, אשר יכולת התנועה המהירה שלהם נמוכה, אך בפועל, הכמות היא שקובעת במקרה זה והתחכום. בשונה מחרקים המזיקים לבעלי חיים – כמו פרעושים, הנמלים גרות מתחת לאדמה. ריסוס יצורים אלה באמצעות תכשירים הנגישים לאנשים שאינם מדבירים – כמו פאזדוקס ודומיו – אינו חכם ואינו יעיל. זה נכון – כי ייתכן ואיש שירות כמו מדביר נמלים ישתמש אף הוא בתכשיר, אך האחרון יודע את מה שהאדם שקנה את התכשיר בסופר לשימוש ביתי לא: יודע לעבור את מחסום הקן שמתחת לאדמה ולחסל אותו – לרבות מלכת הנמלים. רק צעד זה יבטיח הסתלקות של כל הנמלים.

הפעולות הנדרשות ממדביר נמלים

סריקת כל אזור הבית בניסיון לאתר את הקן. בתום הסריקות, מדביר נמלים מטעמנו יחפור בור קטן באמצעות מקדחה עד לגובה הקן, וידאג לנטרלו באמצעות חומרי ריסוס מתקדמים. פעולה נוספת שיכולה להתבצע היא – להמתין לנמלים שיעלו למעלה לרצפת הבית, ולהאכיל אותן בפיתיון מורעל. שתי השיטות אפקטיביות ויעילות אך מצריכות עזרה מקצועית ממומחים בתחום הדברת נמלים.

עזרה מקצועית ממדביר – ההשלכות וההשוואה לפעולה של אדם אחר

מדביר מקצועי הוא אדם שקיבל את רשיונו מהמשרד לאיכות הסביבה והוכשר להתמודד עם החומרים המסוכנים ביותר שניתן להעלות על הדעת. ישנם חומרים כל כך חזקים – שהם יכולים לפגוע גם בבני אדם, ואפילו לגרום לגסיסה של חיות בית. חומרים אלה לא נמכרים לאדם העוסק בהדברה כתחביב, אלא רק כנגד רשיון.

בנוסף, שיטות העבודה של מדביר נמלים מצריכות מקצועיות המתבטאת באיתור הקן. הקן מתגלה באמצעות חפירה – שאם תתבצע על ידי בן אדם רגיל – סיכוי טוב כי לא יגלה את הקן וסיכוי לא פחות טוב – שהוא יהרוס את ביתו. כמו כן, מדביר נמלים אשר בחר לעשות העבודה באמצעות שיטה ירוקה כשיטת הג'ל יודע היכן להניח אותו ומה המקומות הפוטנציאלים לחדירת נמלים. בנוסף, מצוי אצלו המכשור המתאים עבור הדברת נמלים.

אם הנמלים תקפו את ביתכם או משרדכם, הזמינו עוד היום מדביר נמלים מקצועי ומוסמך בטלפון 052-8732060 ותיהנו מסביבה נקייה ממזיקים (מבצע מיוחד לגולשי האינטרנט)!

הדברת נמלים עושים רק אצל המומחים!

פנו עוד היום לאסי קליין  052-8732060 מדביר נמלים מוסמך מורשה ומאוד מקצועי, שיפתור לך את בעיית הנמלים במחירים הוגנים ומשתלמים.