הדברת נמלים לבית ולחצר

הדברת נמלים לבית ולחצר, איך עושים את זה?

מומחים לפתרון לבית ולחצר נגד בעיית נמלים. הדברה ירוקה על ידי מדביר נמלים מוסמך על ידי דבש נמלים וחומרים ירוקים. היתר הדברה 1779 של משרד איכות הסביבה. הזמן עכשיו הדברת נמלים לבית ולחצר – 052-8732060.

בעיית נמלים נפוצה מאוד, צריך לזכור הם היו לפנינו ואנחנו פולשים אליהם ולא הם אלינו. כאשר רואים שיירת נמלים בבית או בחצר אפשר לקחת בחשבון שהבעיה רק תחמיר. אסי קליין מומחה בביצוע הדברת נמלים לבית ולחצר מבצע הדברה ירוקה ופיתיונות כדוגמת דבש נמלים נגדם. אופן ביצוע ההדברה נעשה בצורה בטוחה ויעילה. כל החומרים מאושרים על ידי משרד איכות הסביבה. על כל הדברת נמלים לבית מקבלים תעודת אחריות בכתב.

ביצוע הדברת נמלים לבית מתבצע מסביב לפינות הבית, אדני החלונות ועל השיש במטבח. בנוסף במקומות בהם נצפו הנמלים מניחים דבש נמלים. פיתיון זה נועד לחיסול ממוקד של הנמלים ולא רק להרחקתם מהבית. דבר זה נחשב ליעיל ולתוצאה של מאה אחוז הצלחה. אם הבית פרטי מבצעים הדברת נמלים מסביב למעטפת של הבית.

ביצוע הדברת נמלים ירוקה בחצר נעשה במוקדים של הנמלים ופיזור חומרי פיתיון המושכים את הנמלים לקחת אותם לקן. ריסוס על ידי מיכל ריסוס בכל השטח בחצר. השימוש בחומרי הדברה נגד הנמלים הם ירוקים והם לא פוגעים בחיות ובבני אדם.

מידע קצר על נמלים – נמלים נמצאים בכל מקום הם ממשפחת החרקים החברתיים. דבר זה אומר שהם חיים ביחד. מטרת קן נמלים זה דאגה למלכת הנמלים ובניית דור המשך. נמלים חיים על חוש הריח בעזרתו הם מוצאים אוכל ומים. בעזרת חוש הריח הם מתקשרים בניהם ויודעים לזהות סכנות האורבים להם. נמלים הם חכמים מאוד ויש להם כושר למידה. מאחר ואנחנו יושבים על אדמה שהם הגיעו אליה לפנינו, תמיד נראה אותם.  אם מלכת הנמלים מתה כל שאר הנמלים מתאבדות. כל נמלה בקן יש לה יעוד אחר כמו הפועלת, בנאית, חיילת ועוד תפקידים שונים.

הצלחת הדברת נמלים לבית ולחצר נקבעת על פי ההצלחה לחסל את מלכת הנמלים והגנה על הבית בעזרת חומר הדברה שהם עדיין לא פיתחו עמידות נגדו. הזמן עכשיו מדביר נמלים מומחה לביצוע הדברת נמלים לבית ולחצר- אסי קליין 052-8732060.