הדברת נמלים בתל אביב

הדברת נמלים בתל אביב, כיצד מבצעים?

אסי קליין נותן שירותי הדברת נמלים בתל אביב. כל לקוח מקבל תעודת אחריות בכתב ללא שום תשלום על ביקור חוזר. הדברת נמלים זה  המומחיות של אסי קליין אשר פועל למיגור הנמלים בעיר תל אביב –יפו מעל לעשור שנים.

הדברת נמלים נעשית בעזרת חומרי הדברה ירוקים בשילוב פיתיונות מיוחדים נגד נמלים. תל אביב ידועה כעיר גדולה היושבת לצד פארקים ואזורי מסחר רבים. נמלים נמצאים היכן שיש מזון ומקורות גלויים של מים.

כמה מילים על נמלים – נמלים הם חרקים קטנים אשר לא רואים התקשורת בניהם הם על ידי פרומונים (ריח)ׁ לכן הם הולכים בשיירה. כך הם יודעים לזהות מזון, מים או סכנה. לכל כמה נמלים יש תפקיד בנאיות, חיילים וכדומה. כל הנמלים חיים למען דבר אחד בשביל המלכה של הנמלים, אשר תוכל להטיל ביצים להמשך הדור. יש למעלה ממאה שמונים סוגים של נמלים בתל אביב ובכלל במדינת ישראל. דרך הפעולה של כל הנמלים דומה. על מנת לפתור את בעיית הנמלים יש לחסל את הקן על ידי הריגת המלכה. נמלים הם בעלי חוש נאמנות וכאשר המלכה מתה כל הנמלים של אותו קן מתאבדים.

אסי קליין מומחה בביצוע הדברת. אצלנו כל הדברת נמלים זה 100 אחוז הצלחה! לכן כל לקוח אשר מזמין הדברת נמלים בתל אביב מקבל תעודת אחריות ללא שום תשלום על ביקור חוזר. שיטת הדברת הנמלים כוללת הדברת נמלים ירוקה כולל הדברה בפיתיון של ג'ל אשר הנמלים לוקחים לתוך הקן לחיסול מלכת הנמלים.

נמלים הם חרקים חכמים מאוד ויש כאילו אשר יאמרו שהם בין החרקים המהנדסים הגדולים ביותר, לכן הטיפול נגדם צריכה להתבצע בצורה חכמה על מנת להגיע ליסודות שלהם.

תל אביב מתפתחת קדימה ושואפת לחיים ירוקים כך גם אסי קליין מומחה בביצוע הדברת נמלים ירוקה. ללא פגיעה בסביבה ובבני אדם ובעלי החיים. אצלנו כל החומרים מאושרים על ידי משרד איכות הסביבה. בנוסף על תעודת האחריות כל לקוח מקבל מחיר נוח, עמידה בזמנים, מקצועיות, יחס אדיב ויעוץ חינם.