הדברת נמלים בהרצליה

הדברת נמלים בהרצליה, איך מבצעים?

לא רוצים נמלים בבית ובחצר זה הזמן להזמין הדברת נמלים בהרצליה. אסי קליין מומחה במיגור נמלים.  היתר הדברה 1779. הזמן היום הדברת נמלים במחיר ללא תחרות -052-8732060.

התחייבות בכתב לבית נקי מנמלים, יעוץ והכוונה, עמידה בלוח הזמנים, הדברה נקייה ומקצועית. השירות ניתן למגזר הפרטי והמגזר המוסדי. התחיבות למחיר נוח השווה לכל כיס. הדברת נמלים בהרצליה מתבצעת בעזרת הדברה ירוקה ופיתיונות.

כמה מילים על נמלים – נמלים הם חרקים בעלי גלגול מלא, ידוע על 160 מינים שונים של נמלים בישראל. עיקר הנמלים אשר רואים הם הבנאיות והפועלות אשר דואגים למזון ובניית הקן. הנמלים בונים קנים בעיקר באדמה, עצים מתים וסדקים. נמלים מתקשרים בניהם על ידי מחושים ושחרור פרומונים. פעולת הפרומון מסמנת שביל של מים ומזון אבל גם של סכנה.

על מנת להגיע למצב של מיגור הנמלים, לא מספיק לרסס בעזרת תרסיסים ביתים כל הזמן. יש להגיע לשורש הקן עד המלכה. אסי קליין מבצע הדברת נמלים בהרצליה שנים רבות. פעולה נגד נמלים צריכה להיות חכמה. אסי קליין מומחה בביצוע הדברת נמלים בהרצליה ומדביר את הנמלים על ידי פיתיונות וחומרי הדברה ירוקה. אחד הכללים הראשונים בביצוע הדברת נמלים זה גילוי מקור הקן.

הרצליה נחשבת לעיר ירוקה אשר יש בה פארק גדול, גנים ושטחים גדולים דבר זה גורם לעלייה במספר הנמלים בהרצליה. נמלים יודעים לפתח עמידות לחומרי הדברה. לכן מאוד קשה להיפתר מנמלים בבית ובחצר. הדברת נמלים מבוצעת על ידי המון ידע וניסיון.

נמלת האש בהרצליה – נמלה עוקצת בעלת צבע אדום וכתום. נחשבת לאחד מתוך מאה הפולשים המסוכנים ביותר. מקור הנמלה מצפון אמריקה. נמלת האש רוב הזמן חיה מחוץ לבית אבל בחודשים החמים היא נכנסת לבתים. עוקץ הנמלה גורם כאב וכוויה, נמלת האש עוקצת בני אדם וחיות. טיפול נגדם צריך להתבצע על ידי פעולת הדברת נמלים בחומר פיתיון בשם "סייג' פרו". נמלת האש נצפתה בהרצליה בזמן האחרון.

הדברת נמלים בהרצליה מבוצעת אך ורק בחומרי הדברה מאושרים וציוד מקצועי. למקרים דחופים יש אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום.