הדברות נמלים

הדברות נמלים, מה חשוב לדעת?

הדברות נמליםלפני שנדבר על הדברות נמלים, בואו ניזכר בסיפור הידוע על הנמלה והצרצר, הגורס כי הנמלה אספה אוכל כל הקיץ – והתחבאה כל החורף. והצרצר שר, רקד ואז גווע ברעב.

אבל האמת היא כי בחורף או בקיץ, בסתיו ובאביב: נמלים פעילות בכל עונה. בחורף הן מודות לכם על כך שהפעלתם מזגן, בקיץ הן מודות לכם על הצל שביתכם מספק ובעונות המעבר – פשוט אומרות תודה על כל פירור של מזון שנשאר בסביבה. מן אורחות לא רצויות שקשה נורא להיפטר מהן.

עוד על הדברות נמלים אחרי הסרטון

קצת רקע על הדברות נמלים

בישראל מעל 150 זנים של נמלים אשר מתקבצות לקולקטיבים עם מספר פרטים מרשים. בעולם, דרך אגב, יש סה"כ כ-10,000 זנים שונים של נמלים כך שהדברת נמלים היא בהחלט בעיה גלובלית.

בדף הראשי באתר פירטנו על כל האפשרויות להדברת נמלים מוזמנים לבקר ולקרוא

משום שכמות הנמלים בעולם היא כה גדולה (הערכות מדברות על כך שכ-15% ממסת החי בכדור הארץ מורכבת מזני הנמלים השורצים בגלובוס), אין זה פלא שאפילו כילדים, אנו חוקרים את עולמם ולעתים אף מגדלים אותן בחוות נמלים, עם קירות שקופים. בואו נזכר לרגע איך זה נראה: מחילות מסועפות ומורכבות אשר יוצרות יחדיו רשת תת קרקעית השורצת בנמלים חרוצות, שכל הזמן מחפשות לאיזו פיסת נדל"ן עוד אפשר להתרחב.

עכשיו – שערו בנפשכם שזה מה שקורה סביב ביתכם, מתחתיו ובקירותיו. מחשבה מחלחלת? ובכן, למעשה זה בדיוק מה שקורה סביבכם ללא הרף, ממש כרגע.

בד"כ, אנו לא שמים לכך לב עד שהן לא מעזות ונכנסות לתוך חלל הבית. אז פתאום מבינים שיש "מכת נמלים" וחייבים לעשות משהו כדי להדביר אותן.

שיטות הדברות נמלים

הדברות נמלים ניתן לבצע במגוון רחב של שיטות ואמצעים ולכל אחד מהם יתרונות משלו: ריסוס נמלים הוא פתרון יעיל, אך לטווח זמן קצר בלבד של כמה חודשים. הוא אינו פותר את הבעיה אלא מקטין את כמות הנמלים. לאחרונה, עם זאת, התפתחה גישה חכמה יותר של שימוש בחומרים פעילים ובטיחותיים, אשר מגבירים את יעילות ההדברה באופן משמעותי. חומרים כאלו ניתן לפזר גם בתוך הבית ולהקטין עד למינימום האפשרי את החשיפה של בני הבית לרעלים מזיקים.

כמובן, כמו בכל נושא מורכב, מומלץ שאיש מקצוע מיומן יאתר את מקור הבעיה, ינטר אותה, ימצא את הפתרון האידאלי וידאג גם ליישם אותו בשטח ולהנחות אתכם כיצד להמשיך להתנהל בעתיד כדי להקטין את הסיכוי לחזרת הנמלים לשטח.

אסי קליין – מומחה הדברות נמלים ירוקה, הכין בשבילכם מבצע מיוחד למגיעים דרך האתר וישמח לספק לכם את כל הפתרונות לבעיה, צרו קשר עכשיו בטלפון שמספרו 052-873-2060!